آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

در اینجا من(رضا آرش نیا) مدرس زبان انگلیسی می خواهم در باره آموزش زبان آلمانی که توسط یکی از دوستان خوبم داده میشه با شما خوانندگان گرامی صحبت بکنم. این آموزش ها توسط دوست خوبم آقای مجتبی نوا داده میشه و ایشون مدیر وب سایت آلمانی زبان هستند. دوره های حضوری - غیر حضوری آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه مجازی ایشون تشکیل میشه. حتی در شرایط کرونایی هم آموزشگاه ایشون همیشه به روی دانشجویان باز است.

برای اینکه از دوره های ایشون استفاده کنید پیشنهاد میکنم در وب سایت ایشون ثبت نام کنید و دوره آموزش زبان آلمانی اشتارتن ویر سطح A1 و دوره کتاب منشن A1.1 مشاهده کنید.

این دوره ها پشتیبانی و بروزرسانی مادام العمر داره و شما دانشجوی عزی می توانید در رابطه با دوره ها هر سوالی داشتید با شماره تلفن 09226405798 تماس بگیرید.

در اینجا نمونه آموزش هر کدام از دوره هایی که در بالا ذکر کردم میارم واستون.

این دوره ها تضمینی قبولی 100 درصد در آزمون های گوته داره یعنی برای آزمون گوته هیچ دغدغه ای نداشته باشید.

آموزش زبان آلمانی در خونه فقط با کلیپ های آموزشی

دوره ,آموزش ,زبان ,آلمانی ,ایشون ,های ,زبان آلمانی ,آموزش زبان ,آلمانی در ,دوره ها ,دوره های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تکنولوژی 7 fanoosgrafikt تامین تجهیزات صنعتی دانلود بازی و نرم افزار , اخبار موبایل| بروز وب فروش بادام زمینی گیلان تهلخار شهرستان لنده کانال استخدام کاریابی همکارشو مطالب اینترنتی انجمن رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد بیت وان